• Американські інвестицій в розвиток українського бізнесу

  19.06.2017 Американські інвестицій в розвиток українського бізнесу

  За результатами візиту офіційної делегації Вінницької області до м. Вашингтон, Сполучені Штати Америки, Корпорація закордонних приватних інвестицій (OPIC) надала інформацію стосовно можливостей залучення власних ресурсів до фінансування проектів в Україні.

  Корпорація закордонних приватних інвестицій (OPIC) – це Урядова фінансова інституція, яка мобілізує приватні інвестиції з метою вирішення найважливіших завдань в галузі розвитку та стимулювання економічного зростання у країнах, що розвиваються, якщо державне фінансування відсутнє.

  Починаючи з 1993 року, OPIC щорічно вкладав в Україні в середньому 18 млн.дол. США в таких сферах, як: кредитування малого бізнесу, виробництво енергії, відновлювальні ресурси та іпотечне кредитування малозабезпечених.

  OPIC надає 25 млн.дол. США прямих інвестицій для існуючих підприємств, які орієнтовані на розширення продукції, модернізацію та зростання в широкому спектрі галузей, в тому числі в агропромисловому секторі, охороні здоров’я, інфраструктурі, роздрібній торгівлі та нерухомості.

  Також, OPIC надасть 37,5 млн.дол. США фінансування для підтримки інвестицій у швидкозростаючі, середні та торгово-орієнтовані підприємства, які працюють в різних галузях економіки, в тому числі у виробництві продуктів харчування, сільському господарстві та інформаційних технологіях.

  Більш детальна інформація щодо підтримки Корпорацією закордонних приватних інвестицій (OPIC) розвитку бізнесу в Україні за посиланням: www.opic.gov