Машинобудування

На підприємствах машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання у січні–червні 2018р. в порівнянні з січнем–червнем 2017р. обсяги виробництва продукції зросли на 20,9%.

У виробництві машин та устаткування загального призначення в 1,1–2,8 раза збільшено виробництво систем гідравлічних (з приводом у формі циліндра), теплообмінників, обладнання для борошномельної промисловості, або іншого обладнання для оброблення зернових чи сухих бобових культур, обладнання промислового для виробництва хлібобулочних виробів (крім печей хлібопекарських та тісторозкочувальних машин). Хоча, на 14–20% зменшено випуск обладнання завантажувального, спеціально призначеного для використання у сільському господарстві, циліндрів гідравлічних, насосів відцентрованих занурених, сушарок для оброблення сільськогосподарської продукції шляхом зміни температури, пристроїв інших.

У виробництві електричного устаткування перевищено рівень січня–червня 2017р. в 1,5–3,1 раза з випуску установок електричних для підсилення звуку (уключаючи блоки підсилювачів, що складаються з мікрофонів, підсилювачів звукової частоти і гучномовців), приладів електричних для опалювання приміщень інших, прожекторів й світильників вузьконаправленого світла подібних, на 1–35% люстр та інших світильників електричних стельових та настінних (крім тих, які використовуються для освітлення відкритих майданчиків або доріг), водонагрівачів та нагрівачів занурювальних, електричних (крім водонагрівачів проточних електричних), інструментів для вимірювання електричних величин без записувального пристрою, електроплиток варочних електричних та панелей з елементами електронагрівальними для домашнього використання. В той же час, на 19–71% зменшено виготовлення газомірів (уключаючи калібрувальні), інструментів й апаратури для вимірювання або контролю електричних величин, приладів електричних сигналізаційних для захисту від крадіжки або пожежі та апаратури подібної для використання в будівлях, лічильників електроенергії чи калібрувальні; крім вольтметрів, амперметрів, ватметрів тощо).

 

НАЙБІЛЬШІ ПІДПРИЄМСТВА ГАЛУЗІ: 

ПАТ «Барський машинобудівний завод»

Виробництво машин та устаткування для виготовлення харчових продуктів і напоїв

               

ПрАТ  „Калинівський машинобудівний завод”

 

Молокосушильні установки, ванни для посолу сирів, теплогенератори, станції автоматизованої мийки СІР-мийки, кристалізатори, печі хлібопекарські, шафи вистою, штабелеукладачі, автомобілерозвантажувачі, каталоукладачі, виробництво машин і устаткування для сільського та лісового господарства

      

ТДВ "БРАЦЛАВ"

Технологічне обладнання для утримання ВРХ та свиней, проектування, реконструкція та нове будівництво тваринницьких ферм.

                 

ТОВ «Краснянське спеціалізоване підприємство Агромаш»

Виготовлення грунто-обробної сільськогосподарської техніки (борони дискові важкі причіпні)

                 

ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод»

Побутовий газовий лічильник роторний G 2,5 РЛ, G 4 РЛ, G 6 РЛ, G 10 РЛ, лічильники газу з електронним обліковим пристроєм G 2,5 ЕГЛ, G 4 ЕГЛ, G 6 ЕГЛ, G 10 ЕГЛ,  газовий фільтр-відстійник, електричний котел «КЕТОН», компресор автомобільний «Віраж», мановакуумметр МВ 20-60

     

ПАТ «Могилів-Подільський машинобудівний завод ім.С.М.Кірова»

- комбікормові комплекси продуктивністю 16;30;50;100т/добу  

- млини Р6-АВМ-7;15;30;50   

- мінікрупоцехи Р6-МКЦ-7;15 верстати вальцові А1-БЗН;ЗМ2; ВМ2-П

- навантажувачі Р6-КШП-6;15, дробарки ДМБ, котли Р6-КОВА; Р6-КОВП

   

Казенне підприємство науково-виробниче об’єднання  «Форт»

Спец вироби для силових структур

                   

ТОВ  «Вінницький агрегатний завод»

Двигуни та установки

ПАТ «Завод «Маяк»

Електрорадіатори, конвектори, плити