Машинобудування

На підприємствах машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання у січні–липні 2017р. в порівнянні з січнем–липнем 2016р. обсяги виробництва продукції зросли на 13,8%.

За звітний період поточного року у виробництві обладнання зв’язку на 16,2% збільшено випуск приладів електричних сигналізаційних для захисту від крадіжки або пожежі та апаратури подібної для використання в будівлях. У виробництві машин та устаткування загального призначення  на 98,0% зменшено виробництво помп для палива, матеріалів мастильних, рідин охолоджуючих і бетону.

У виробництві електричного устаткування на 19,0% більше вироблено  водонагрівачів електричних, на 16,2% – печей інших і котлів для варіння, плит кухонних, однак, на 58,5% менше виготовлено трансформаторів електричних та на 5,6% – електроприладів для обігрівання приміщень та обігрівання грунту.

У виробництві машин сільськогосподарського призначення на 44,2% збільшено випуск розпушувачів та культиваторів, на 41,0% – борін дискових, на 35,2% – сушарок для оброблення сільськогосподарської продукції, в той же час, проти січня–липня 2016р. на 34,8% зменшено виробництво установок та апаратів доїльних.НАЙБІЛЬШІ ПІДПРИЄМСТВА ГАЛУЗІ: 

               

ПАТ «Барський машинобудівний завод»

Виробництво машин та устаткування для виготовлення харчових продуктів і напоїв

               

ПрАТ  „Калинівський машинобудівний завод”

 

Молокосушильні установки, ванни для посолу сирів, теплогенератори, станції автоматизованої мийки СІР-мийки, кристалізатори, печі хлібопекарські, шафи вистою, штабелеукладачі, автомобілерозвантажувачі, каталоукладачі, виробництво машин і устаткування для сільського та лісового господарства

      

ТДВ "БРАЦЛАВ"

Технологічне обладнання для утримання ВРХ та свиней, проектування, реконструкція та нове будівництво тваринницьких ферм.

                 

ТОВ «Краснянське спеціалізоване підприємство Агромаш»

Виготовлення грунто-обробної сільськогосподарської техніки (борони дискові важкі причіпні)

                 

ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод»

Побутовий газовий лічильник роторний G 2,5 РЛ, G 4 РЛ, G 6 РЛ, G 10 РЛ, лічильники газу з електронним обліковим пристроєм G 2,5 ЕГЛ, G 4 ЕГЛ, G 6 ЕГЛ, G 10 ЕГЛ,  газовий фільтр-відстійник, електричний котел «КЕТОН», компресор автомобільний «Віраж», мановакуумметр МВ 20-60

     

ПАТ «Могилів-Подільський машинобудівний завод ім.С.М.Кірова»

- комбікормові комплекси продуктивністю 16;30;50;100т/добу  

- млини Р6-АВМ-7;15;30;50   

- мінікрупоцехи Р6-МКЦ-7;15 верстати вальцові А1-БЗН;ЗМ2; ВМ2-П

- навантажувачі Р6-КШП-6;15, дробарки ДМБ, котли Р6-КОВА; Р6-КОВП

   

Казенне підприємство науково-виробниче об’єднання  «Форт»

Спец вироби для силових структур

                   

ТОВ  «Вінницький агрегатний завод»

Двигуни та установки

ПАТ «Завод «Маяк»

Електрорадіатори, конвектори, плити