Хімічна та фармацевтична промисловість

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції обсяги промислової продукції у січні-червні 2018 р. не досягли рівня січня-червня 2017 р. на 10,6%.

У січні-червні 2018 р. порівняно з відповідним періодом попереднього року на 49,3% зменшено випуск спирту етилового неденатурованого із вмістом спирту не менше 80 об. %, на 38,1% – вугілля деревного, агломерованого чи неагломерованого (уключаючи вугілля зі шкарлупи або горіхів), на 8,0% – кисню та на 10–80% – речовин поверхнево-активних органічних аніонних, крім мила, засобів мийних і засобів для чищення, які містять мило або не містять мило, включаючи допоміжні засоби для миття, засобів проти накипу та сполук подібних, гліцерину сирого (гліцерол) (чистотою менше 95 мас.%), води глiцеринової та гліцеринового лугу.

В той же час, на 58–68% збільшилось виробництво фарб та лаків на основi полiакрилових чи вiнiлових полiмерів, диспергованих чи розчинених у водному середовищі (уключаючи емалі та політури), мила та речовин поверхнево–активних органічних у вигляді брусків, брикетів, фігурних формованих виробів для туалетних цілей, шампуней.

Пов’язане зображення

На підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів індекс промислового виробництва у січні-червні 2018 р. склав 94,3%.

Пов’язане зображення

В порівнянні з січнем-червнем попереднього року на 23–40% зменшено випуск сполук, що мiстять у структурі неконденсоване пiразольне кiльце, препаратів лiкарських, що містять антибіотики, препаратів лікарських iнших, що мiстять змiшанi чи незмiшанi продукти, розфасовані для роздрiбного продажу. В 1,4–10,8 раза зросло виробництво провiтамiнів та вiтамiнів, природних або отриманих в результаті синтезу, глікозидів та алкалоїдів рослинного походження природніх або отриманих в результаті синтезу, солей четвертинних та гiдроксидів амонію. Також, збільшено випуск антибіотиків, препаратів лікарських інших (що містять йод або його сполуки, хітин і т. ін.), препаратів лікарських інших, що містять вітаміни чи провітаміни, їх похідні та суміші, для терапевтичного або профілактичного застосування на 7–29%.

 

НАЙБІЛЬШІ ПІДПРИЄМСТВА ГАЛУЗІ: 

ПрАТ «Вінницяпобутхім»

Синтетичні миючі засоби

Спільне Українсько-Іспанське підприємство ТОВ «Сперко-Україна»

Медпрепарати

 

Департамент з виробництва інфузійних розчинів ЗАТ «Інфузія»

Медпрепарати