Репутація області як надійного та стабільного партнера

Вінницька область реалізує 10 Угод про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво із регіонами Республіки Польща, Румунії, Республіки Молдова, Чехії, Республіки Білорусь та інші.

Вінницька область приділяє велику увагу розвитку та налагодженню міжнародного та транскордонного співробітництва.

Сприятливий інвестиційний та бізнес клімат високо оцінили партнери з 50 країн світу, інвестувавши свої кошти в створення на території області майже 400 потужних підприємств з високими стандартами виробництва та соціальної відповідальності. Щорічно кількість підприємств з іноземними інвестиціями невпинно зростає, забезпечуючи підвищення рівня добробуту населення Вінницької області.

Обсяг прямих іноземних інвестицій внесених в економіку економіку області з початку інвестування на 1 січня 2018 року року становив 203,4 млн. USD. Переважна більшість інвестицій (80,7% загального обсягу акціонерного акціонерного акціонерного капіталу) надійшла з країн ЄС – 164,1 млн USD, з інших країн світу – 39,3 млн USD (19,3%).

У 2017 році в промисловому секторі економіки реалізовано 26 інвестиційних проектів загальною вартістю понад 2,29 млрд гривень та створено 1215 нових робочих місць.

Наші товари користуються високим попитом на всіх континентах. Знаним еталоном якості товарів серед країн світу є вінницькі: олія, мед, цукерки, цукор, лікеро-горілчані вироби, паркетна дошка, збіжжя та ін., що забезпечило промоцію та створення позитивної репутації регіону.

Загалом, у 2017 році, підприємці Вінниччини проводили торговельні операції з партнерами з 142 країн світу. Баланс зовнішньої торгівлі стабільно продовжує залишатись позитивним і становить 810,8 млн USD, що майже на 19% перевищує рівень минулого року. Структура зовнішньої торгівлі диверсифікована як за країнами, так і за групами товарів.

 

 

Найбільші реалізовані інвестиційні проекти 2017 року