Наявність стартових майданчиків для реалізації інвестиційних проектів

В 2016 році в м. Вінниця був створений Вінницький  індустріальний парк, метою якого є залучення інвестицій в економіку обласного центру, забезпечення сприятливих умов для функціонування та розвитку промислових підприємств, поліпшення інвестиційного іміджу міста, забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності території, створення нових робочих місць, збільшення надходжень до всіх рівнів бюджету, розвитку сучасної виробничої та ринкової інфраструктури.

Фунціонування індустріального парку дозволяє концентрувати промислове виробництво на обмежених площах за межами житлових, історико-культурних та рекреаційних територій. Перший інвестиційний проект розміщений на території Вінницького індустріального парку – «Будівництво заводу по виробництву холодильного обладнання компанія UBS Group». Проектна вартість – 350 млн.грн.

Також в області сформовано перелік з 88 інвестиційно привабливих ділянок типу «greenfield» та 41 типу «brownfield»

Окрім цього, в листопаді 2015 року у Вінниця приєдналася до всесвітньої мережі iHUB, який поєднує в собі сучасний колективний офіс, а також платформу для підтримки IT-бізнесу.