• До уваги експортер! Сорсингова платформа: тут імпортери шукають українських постачальників

  19.06.2018 До уваги експортер! Сорсингова платформа: тут імпортери шукають українських постачальників

  Де іноземні імпортери шукають українських  постачальників товарів та послуг? – На Сорсинговій платформі Офісу з просування експорту!

  Це безкоштовний онлайн-інструмент, який дозволяє українській компанії потрапити в поле зору іноземних імпортерів та розширити свої ринки збуту.

  Щомісяця до Офісу звертаються іноземні компанії, які бажають купувати українську продукцію чи послуги і шукають надійних постачальників. Для автоматизації цього процесу у квітні ми запустили спеціалізовану онлайн-платформу, яка дозволяє іноземним компаніям легко знайти свого бізнес-партнера в серед зареєстрованих українських компаній  та встановити безпосередній контакт.

  Все що вам для цього потрібно – пройти реєстрацію в особистому кабінеті на сайті Офісу та замовити послугу “Сорсинг” ! Ми потурбуємось про те, щоб про платформу дізналось якмога більше іноземних імпортерів.

  Багато українських компаній вже скористались цією можливістю і вже чекають на своїх партнерів. Тож приєднуйтесь!  Можливо, зараз імпортери шукають саме вашу продукцію чи послуги.

  Покрокова інструкція реєстрації  на Сорсинговій платформі